• Program Zdalna Szkoła

• Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele

- Pani Beata Szczepankowska- po raz kolejny przekazała PSP w Zarębach w dniu 02 lipca 2020 r. sprzęt komputerowy- laptop LENOVO- w ramach programu „Zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej”

Z głębi serca dziękujemy Pani Burmistrz za wsparcie i zrozumienie potrzeb naszej szkoły.

Program: ,,Zdalna szkoła" i „Zdalna Szkoła+” jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

• ZAPRASZAMY NA KOLONIE 2020r.

• Fundacja „150 Lat KGW” jest organizatorem letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku. Uczestniczyć w nim mogą dzieci i młodzież szkolna w wieku do 16 lat (urodzone po 01.01. 2004 r.) pochodzące z rodzin rolniczych, w których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym, wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) , pobiera rentę albo emeryturę KRUS.

TERMIN: 10.08 – 19.08.2020(10 dni)

ZAKWATEROWANIE: OW „Lazur” w Poddąbiu k/Rowów, ul. Promenada Słońca 7

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 600 zł.

W cenie wyjazdu oferujemy:

• Transport, nocleg, wyżywienie (5 posiłków);

• opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej;

• ubezpieczenie, pielęgniarka, lekarz;

• wycieczki piesze szlakami turystycznymi;

• Kąpiele, gry i zabawy w morzu pod okiem ratownika

• Wizyta w Aquaparku Grand Lubicz w Ustce lub Parku wodnym Redzikowo

• szkolenie w ramach profilaktyki

• gry i zabawy integracyjno- sportowe,

i wiele innych.

wycieczka do Ustki, rejs po morzu - statkiem – galeonem, Bunkry Bluchera: multimedialny, interaktywny bunkier historii Ustki, zwiedzanie Ustki

- Dożynki Rybne - Sierpniowe Dożynki Rybne to jedna z najważniejszych imprez cyklicznych w usteckim kalendarzu. Obchodzone są jako oficjalne Święto Ustki oraz Święto Wojska Polskiego. Najwięcej dzieje się na promenadzie i w porcie, choć w programie jest też m.in. Fiszparada ulicą Marynarki Polskiej.

- całodniowa autokarowa wycieczka z przewodnikiem do Słowińskiego Parku Narodowego (zwiedzanie muzeum przyrodniczego w Smołdzinie, Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, podziwianie panoramy z pomostu widokowego, piesza wycieczka na ruchome wydmy), Latarnia Morska – Czołpino

. pielęgnowanie i pamiętać o kulturze ludowej podczas imprezy Raz na ludowo w Rowach. W programie organizatorzy przewidzieli: smakołyki z wiejskiej chaty, spotkania z antykwariuszami, malarzami, rzeźbiarzami, wyroby z materiałów ekologicznych, występy zespołów oraz wiele innych ciekawych atrakcji!

Bardzo ciekawy program dostosowany będzie do warunków zalecanych przez SANEPID,

Wyjazd autokaru z Ostrołęki.

Więcej informacji i zgłoszenia tel. 508 085 765.

Osoby zainteresowane proszone są o pilny kontakt, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Możliwość uczestniczenia dzieci pełnopłatnych

Fundacja zastrzega sobie prawo do odwołania turnusu w zależności od stanu epidemiologicznego w kraju oraz w przypadku mniejszej niż 25 liczby chętnych do wyjazdu dzieci

• Podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego

• Opiekun Samorządu Uczniowskiego składa serdeczne podziękowanie wszystkim członkom Samorządu, którzy swoją pracą wnieśli wiele dobrego w życie szkolne. Dziękuję za wkład i zaangażowanie włożone w pracę na rzecz samorządu szkolnego, za aktywny udział w życiu szkoły i za wiele ciekawych pomysłów. Pragnę podziękować za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz za wspaniałą organizację. Dla Uczniów, którzy żegnają się z nami życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze w nowych szkołach, wielu nowych wyzwań.

Serdecznie dziękuję za miłą współpracę, za uśmiech i życzliwość:

1. Wiktorii Tańskiej – (absolwentka)

2. Amelii Gut – (absolwentka)

3. Kamilowi Sędrowskiemu – (absolwent)

4. Danielowi Moszczyńskiemu

"Radość, która przemienia się w dziękuję, jest najlepszą wdzięcznością."

Gottfried Ephraim Lessing

ŻYCZĘ UDANYCH I SŁONECZNYCH WAKACJI!!!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Ewa Muras

• Egzamin ósmoklasisty 2020

• Egzamin odbywa się w niezwykłych warunkach, w niezwykłych czasach.

Ze względu na pandemię koronawirusa egzamin, zaplanowany pierwotnie na 21-23 kwietnia, został przesunięty na połowę czerwca. Tegoroczny egzamin ósmoklasisty przebiega według następującego harmonogramu:

• 16 czerwca, godz. 9:00 – język polski

• 17 czerwca, godz. 9:00 – matematyka