• Przywozy i odwozy w roku szkolnym 2020/2021

Łaz – 7:30

Podrzecze 7:45

Harmonogram odwozów:

Od poniedziałku do czwartku:

12.55 – (po piątej godzinie lekcyjnej)

13.50 – (po szóstej godzinie lekcyjnej)

14. 45 – (po siódmej godzinie lekcyjnej)

Harmonogram odwozów w piątek:

12.55 – (po piątej godzinie lekcyjnej)

13.50 – (po szóstej godzinie lekcyjnej)

15.40 – (po ósmej godzinie lekcyjnej)

• STYPENDIUM SZKOLNE 2020/2021

•

STYPENDIUM SZKOLNE 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym w postaci stypendium szkolnego należy składać od 1 do 15 września 2020 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach, ul. Stanisława Komosińskiego 1 na formularzu zgodnym z załączonym wzorem.

Wnioski są dostępne na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Chorzelach pod adresem www.chorzele.pl oraz w siedzibie Urzędu na recepcji. więcej...

• Zarządzenie Dyrektora PSP w Zarębach

• Na podstawie Zarządzenia Dyrektora PSP w Zarębach z dnia 28 sierpnia 2020 r. wprowadza się procedury bezpieczeństwa w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązująca na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zarębach od 1 września 2020 r.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami przez uczniów, rodziców oraz osoby zainteresowane. Procedury będą rygorystycznie przestrzegane.

Zalacznik_nr_1.pdf

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

•

10.00- Msza Święta w Kościele parafialnym. Można uczestniczyć poprzez kanał YouTube we Mszy Św.

11.00- uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego w sali gimnastycznej uczniów klasy VIII i klas VIIa i VIIb z udziałem Dyrektora szkoły i Pocztu Sztandarowego

11.00- spotkanie z wychowawcami uczniów pozostałych klas i dzieci z oddziałów przedszkolnych:

-  Oddziały przedszkolne na korytarzu dolnym obok sal OP

-  Klasy I, II i III spotkanie uczniów z wychowawcami na korytarzu górnym w budynku B obok swoich klas

-  Klasa IV spotkanie uczniów z wychowawcą na korytarzu górnym w budynku B obok sali nr 9

-  Klasa V spotkanie uczniów z wychowawcą na korytarzu dolnym w budynku A obok sali nr 8

-  Klasa VI a spotkanie uczniów z wychowawcą na korytarzu górnym w budynku A obok sali nr 13

-  Klasa VI b spotkanie uczniów z wychowawcą na korytarzu dolnym w budynku A obok sali nr 5

Zapraszamy Uczniów wraz z jednym Rodzicem/Opiekunem.

Podczas wchodzenie do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zasłanianie ust i nosa.

Budynek A- budynek dawnego gimnazjum

Budynek B- budynek dawnej szkoły podstawowej

Nastąpiła zmiana numeracji sal - aktualne numery na drzwiach