• Stypendium szkolne 2020/2021

STYPENDIUM SZKOLNE 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym w postaci stypendium szkolnego należy składać od 1 do 15 września 2020 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach, ul. Stanisława Komosińskiego 1 na formularzu zgodnym z załączonym wzorem.

Wnioski są dostępne na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Chorzelach pod adresem www.chorzele.pl oraz w siedzibie Urzędu na recepcji.

Do wniosku należy dołączyć:

• zaświadczenie albo oświadczenie o wysokości dochodu netto z zakładu pracy (z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku),

• zaświadczenie albo oświadczenie o korzystaniu ze świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej,

• zaświadczenie o wielkości gospodarstwa rolnego wyrażonej w ha przeliczeniowych lub aktualny nakaz płatniczy,

• zaświadczenie z Urzędu Pracy o otrzymywanych świadczeniach dla bezrobotnych albo oświadczenie,

• przelewy lub przekazy pieniężne dokumentujące wysokość alimentów, jeżeli członkowie rodziny są zobowiązani wyrokiem sądu lub ugodą do ich płacenia na rzecz innych osób lub pobierają alimenty,

• odcinek z renty lub emerytury,

• zaświadczenie albo oświadczenie o pobieraniu świadczeń rodzinnych,

• oświadczenie o dochodach uzyskiwanych z pracy dorywczej.

• informacja o numerze rachunku bankowego na który zostanie przelana kwota przyznanego stypendium

Uwaga:

Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Termin realizacji świadczenia przewiduje się na miesiąc grudzień 2020 r. (po przedstawieniu rachunków bądź faktur VAT).

sporządził: Jarosław Falkowski

• Nagłówek