• NA SPORTOWO

• 29.09.2022 odbyły się w Chorzelach Mistrzostwa Powiatu w kategorii Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowało 21 uczniów z klas 4-8. Awans do następnego etapu - mistrzostwa międzypowiatu - uzyskało troje uczniów: Amelia Gostkowska - 3 miejsce, Mateusz Grabowski - 6 miejsce oraz Aleksandra Woźniak- 8 miejsce.

GRATULACJE ! Życzymy dalszych awansów. Opiekunowie: M. Kaliszewska i M. Kruszewski.

• Podziękowanie

• Serdecznie dziękuję Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom, a zwłaszcza naszym Paniom Magdzie Olber, Basi Stolarczyk, Monice Rosie, Sabinie Brzostek, Dorocie Moszczyńskiej, Marysi absolwentce i wszystkim anonimowym osobom za zaangażowanie w akcję charytatywną. Razem możemy więcej! Jesteście piękni w tym, co robicie. Dziękuję!

Krystyna Maluchnik