• #LaboratoriaPrzyszłości - na lekcji informatyki

• W ramach programu „Laboratoria przyszłości” uczniowie klasy VII poznali program TINKERCAD, za pomocą którego można projektować zaawansowane modele do druku 3D. Projektowanie sprawiło nie tylko świetną zabawę, ale również możliwość doskonalenia umiejętności myślenia przestrzennego. Uczniowie połączyli wiedzę praktyczną z modelowaniem 3D. Wykazali się dużą pomysłowością, powstały podkładki pod telefon, zawieszki, breloczki, które zabrali ze sobą do domu.

• JEST KOLEJNY SUKCES SPORTOWY

• Mistrzostwa Powiatu Przasnysz w indywidualnym tenisie stołowym.

Jednorożec 24.02.2024.

Szymon Piórkowski mistrzem Powiatu. Maja Pliszka mistrzynią Powiatu. Amelia Gostkowska wicemistrzynią Powiatu, Nikola Brzostek wicemistrzynią Powiatu, Kacper Zadrożny 3 miejsce, Julia Majewska 4 miejsce, Natalia Wilga 7 miejsce, Martyna Jachimowska 6 miejsce, Magda Gut 8 miejsce. Jest SUPER. Nauczyciel wychowania fizycznego Mirosław Kruszewski.