• DZIĘKUJEMY ZA OTWARTOŚĆ SERCA! AKCJA CHARYTATYWNA ZAKOŃCZONA!

• Pomagając potrzebującym, nie zmienimy całego świata, ale możemy zmienić czyjś świat!

Miło jest nam poinformować, iż 21 marca z okazji pierwszego dnia wiosny, nasza akcja charytatywna (część 2.) celem wsparcia rehabilitacji nauczyciela p. Wiesława Zyry zakończyła się sukcesem. Z zaproponowanych działań uzyskaliśmy 1600 zł , co daje kwotę łączną z dwóch części akcji- 2757zł. Na ten sukces złoży się tym razem trzy działania: przekąska w postaci świeżej i ciepłej pizzy, deserek na dzień wiosny oraz drobiazgi, które można było wylosować. Każdy numer był szczęśliwy, a kryły się pod nimi m.in. książki, zabawki, ozdoby wielkanocne zaprojektowane przez nas i wydrukowane w drukarce 3D, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników bez względu na wiek.

Pomysłodawcą działań była p. Dyrektor Szkoły i Rada Pedagogiczna ze wsparciem Samorządu Uczniowskiego, a zwłaszcza Szkolnego Wolontariatu. Trud pracy organizacyjnej nauczycieli wynagrodzili sami uczniowie, którzy w tym dniu chętnie i licznie stawili się na zajęcia lekcyjne i wykazali się aktywnością charytatywną. Kiermasz upłynął w radosnej, wiosennej atmosferze, był lekcją wychowania w duchu empatii, ofiarności, przykładem praktycznego wykorzystania zadań informatycznych, zgranego działania zespołowego, a także ciekawej aranżacji szkolnego Dnia Wiosny. Dzięki ofiarności i aktywności dyrekcji, nauczycieli i uczniów oraz rodziców będziemy mogli przekazać uzyskaną kwotę charytatywnie na rzecz wsparcia p. Wiesława. Każda złotówka ma znaczenie! Życzymy dużo zdrowia i wiosennej energii.

Dziękujemy!

Organizacja akcji charytatywnej i udział w niej ma charakter dobrowolny.

• Challeng #KożuchWygra! -aktualizacja

• NA POMOC STRAŻAKOWI

Grzegorz i Daniel dozbierali w Dniu Wiosny 109, 30 zł.

W sumie kwota 286 zł zostanie przekazana na wskazane konto na pomoc Piotrowi.

Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom. Brawo dla naszej ekipy uczniowskiej!