• Rok szkolny 2020/2021

• Wycieczka do Warszawy

• Wycieczka najmłodszych uczniów do Warszawy pełna ciekawych wrażeń. Zgodnie z programem wycieczki uczniowie obejrzeli przedstawienie „Tytus, Romek i A'Tomek, czyli jak zostać artystą” w Teatrze Kamienica. Zwiedzali Stare Miasto. Nie zabrakło zabaw rekreacyjnych w sali zabaw „Inca Play” i oczywiście posiłku w Restauracji McDonald's.

• Wycieczka do Szczytna dzieci z oddziału przedszkolnego 6-latki.

• W poniedziałek 16 maja odbyła się wycieczka przedszkolaków do Szczytna. Pierwszym punktem było spotkanie z panem Arielem Pietrzakiem z Nadleśnictwa Wielbark. Dzieci wysłuchały ciekawych informacji o florze i faunie tego regionu, poznały nazwy drzew, traw, krzewów, obserwowały życie mrówek, słuchały śpiewu ptaków. Zadawały mnóstwo pytań ale i same umiały udzielić odpowiedzi na stawiane pytania. W nagrodę wszyscy otrzymali upominki.

Następnie po posiłku w uroczej restauracji "Niebieski zaułek" zwiedzaliśmy atrakcje Szczytna: plażę miejską, molo, ruiny i podziemia zamku.

Pobyt w Szczytnie kończyła zabawa w PlayCity - kolorowej sali zabaw z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

• Wycieczka do Szczytna

• W środę 10 listopada 2021 roku grupa dzieci z rodzicami z oddziału zerowego była na wycieczce w Szczytnie. Szczytno przywitało nas piękna pogodą i duża ilością atrakcji. Film animowany o prawdziwej przyjaźni "Ella Bella Bingo", poczęstunek i urodziny Bartka w przytulnej mazurskiej restauracji "Niebieski Zaułek", spacer i zwiedzanie ruin Zamku Krzyżackiego, skakanie, bieganie i zjeżdżanie w kolorowej sali zabaw "Koala". A na powrotnej drodze chwila na lotnisku w Szymanach. Nawet miła pani z urzędu miasta w Szczytnie poprosiła nas o zdjęcie. Uśmiechy na buziach dzieci mowia same za siebie. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Szkoła Podstawowa w Zarębach odwiedziła Miasto Szczytno - Miasto Szczytno

Galeria zdjęć - fotoalbum

• Wycieczka do Olsztyna

• 4 listopada uczniowie klas 1,2 i 3 wiedzę zdobywali inaczej.

Na wycieczce do Olsztyna podczas seansu w Planetarium mogli oglądać rozgwieżdżone niebo, obiekty i zjawiska astronomiczne. W Muzeum Przyrody podziwiali wiele gatunków zwierząt i ptaków, wysłuchali też o nich informacji. Uczestniczyli w bardzo interesujących warsztatach przyrodniczych, podczas których czynnie brali udział.

Główną atrakcją muzeum jest kolekcja 900 spreparowanych zwierząt żyjących w regionie, który cieszy się opinią środowiska o najbogatszej liczbie gatunków fauny w Polsce. Zgromadzono w nim blisko 19 tys. eksponatów, głównie zoologicznych, botanicznych i geologicznych. Szczególnie cenny jest zielnik Hansa Steffena, na który składa się aż 460 arkuszy. Ekspozycja zoologiczna to głównie wypchane zwierzęta 250 gatunków, w tym wielu zagrożonych wyginięciem. Zobaczyliśmy m. in. żubra, wilka, bobra, orły i inne ptaki, suma, żółwia błotnego, rozmaite owady.

Dermoplastyczne postaci zwierząt stoją na tle fotografii ich naturalnych siedlisk, co razem sprawia wrażenie uczestnictwa w wyjątkowym, leśnym spacerze.

Nauce towarzyszył też relaks w Warmiolandii.

Warmiolandia –to wyjątkowa strefa pełna kreatywnej zabawy, to połączenie sali zabaw dla dzieci, wyposażonej w konstrukcję zabawową, karuzelę, trzytorową zjeżdżalnię oraz baseny z kulkami, ze światem klocków.

Oczywiście nie zabrakło też Restauracja McDonald's i zestawu Happy Meal's !

• Wycieczka do Warszawy

• 11 października uczniowie klas IV - VI wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

• Wycieczka do Nadleśnictwa Wielbark

• 28 października uczniowie klas siódmych byli na lekcji terenowej w Nadleśnictwie Wielbark. Spotkanie z leśnikami, spacer po lesie i ognisko to skutek licytacji na rzecz zbiórki dla małego Olka z Piwnic. Uczniowie chętnie wzięli udział w akcji pomocy, a przy okazji spędzili czas przyjemnie i pożytecznie. Brawo wy! Warto pomagać!

Album zdjęć

• Wycieczka do Ośrodka Jeździeckiego w Seborach

• W dniu 26 września 2021r. zorganizowana została wycieczka do Ośrodka Jeździeckiego w Seborach dla uczniów klasy II i III. W programie było zwiedzanie stajni ,mini zoo, przejażdżka konną bryczką, grill, mini golf. Największą atrakcją dla dzieci była przejażdżka bryczką i zwiedzanie mini zoo, gdzie mogły podziwiać różne zwierzęta: sarny, jelenie, pawie, daniele, muflony, strusie emu, bażanty. Wycieczka sprawiła wszystkim uczniom wiele radości i satysfakcji.

• Wycieczka do Warszawy

• W piątek 22 października 2021 roku uczniowie starszych klas zwiedzali w towarzystwie przewodnika liczne zabytki, pomniki i miejsca pamięci narodowej Warszawy. Wśród nich dziedziniec Zamku Królewskiego, Plac Zamkowy, Rynek Starego Miasta, Pałac Prezydencki, pomnik Małego Powstańca, pomnik ofiarom Katynia, Barbakan, Pałac Kultury i Nauki. Był też czas i na rozrywkę. Uczniowie odwiedzili muzeum Świat Iluzji i centrum rozrywki Stacja Grawitacja. Dzień w stolicy był bardzo intensywny i minął szybko. A uczniowie spisali się na medal.

Album zdjęć z wycieczki