• Próbna ewakuacja w szkole

• Czwartek 21.09.2023 r. godzina 10.20 to czas przeprowadzenia próbnej ewakuacji w Publicznej Szkole Podstawowej w Zarębach. Akcja ta miała za zadanie przypomnieć zasady bezpiecznej ewakuacji z budynku naszej szkoły uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników oraz ocenić skuteczność przeprowadzonych działań. Opuszczenie szkolnego budynku sprawdzenie stanu osobowego oraz złożenie raportu Dyrektorowi szkoły- p. Krystynie Maluchnik zajęło koło 5 minut, co potwierdza dobre przygotowanie naszej Szkoły w razie niespodziewanego zagrożenia. Nad całością ewakuacji czuwał nauczyciel odpowiedzialny - Mirosław Kruszewski.

• Indywidualne biegi przełajowe- Mistrzostwa Gminy Chorzele

• 3.09.2023 - Indywidualne biegi przełajowe- Mistrzostwa Gminy Chorzele. Wraz z pierwszym dniem jesieni przyszły osiągnięcia sportowe: puchar, medal i 14 awansów do etapu powiatowego. Gratulacje! Naszą szkołę reprezentowało 25 uczniów z klas IV-VIII. Awans wywalczyli uczniowie: Liwia Kostrzewa kl.4 (V m), Nikola Brzostek kl.4 (lX m), Maja Pliszka kl.4 (X m), Joanna Gut kl.5 (IX m), Amelia Gostkowska kl.6 (II m), Wiktoria Zawojek kl.6 (V m), Maria Banul kl.7 (X m), Michał Szydlik kl.4 (VI m), Patryk Niezgoda kl.5 (V m), Szymon Sendrowski kl.5 (VII m), Julian Rutkowski kl.5 (X m), Kacper Cichy kl.6 (VI m ), Krystian Niezgoda kl.7 (VIII m), Nikodem Krupka kl.7 (X m).

Udział w zawodach sportowych: SP 2 Chorzele, PSP Zaręby, SP Krukowo, SP Poścień, SP Krzynowłoga Wielka, SP Duczymin. Do zobaczenia w środę - Mistrzostwa Powiatu Przasnysz. Nauczyciel wychowania fizycznego Mirek Kruszewski.

• Dzień przedszkolaka 4, 5 latki

• Dobra zabawa w tym dniu nie ominęła również dzieci z oddziału 4, 5- latków. Były balony, które dzieciaki same pompowały, zabawy taneczne w kółeczku i parami. Oczywiście, jak w każde święto, również i tego dnia można pozwolić było sobie na coś słodkiego.

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszej szkole

• W tym dniu nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto. Zgodnie z założeniami to był dzień integracji, stwarzania miłej atmosfery w grupie, akceptacji i zabawy.

Radość i uśmiechy świadczyły o wspaniałej zabawie z chustą animacyjną i piłkami, na placu zabaw oraz smacznym poczęstunku.

Składamy wszystkim przedszkolakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszej szkole, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych i cudownych doświadczeń.

Dziękujemy rodzicom przedszkolaków za pomoc w organizacji tego dnia.

• Życzenia

• "by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci"- napisała p. Burmistrz.

• Informacja

• Spotkanie dla rodziców uczniów kl.4-8 z nauczycielem prowadzącym i wychowawcami w sprawie programu i materiałów edukacyjnych wykorzystywanych na zajęciach wychowania do życia w rodzinie odbędzie się 4 września 2023r. o godz. 10.30 w sali nr 8 parter.Zachęcamy do udziału.