• Informacja

• Oddziały przedszkolne i klasy 1-4 od 14 lutego 2022r. (po feriach) wracają do nauki stacjonarnej w szkole.

Uczniowie klas 5-8 nadal kontynuują naukę zdalną do 18 lutego 2022r. Nastąpiło przyspieszenie powrotu do nauki stacjonarnej o tydzień w tych klasach.

Od 21 lutego 2022r. uczniowie klas 5-8 wracają do nauki stacjonarnej w szkole.

• Finał IV Gminnego Turnieju Gier Planszowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele już za nami

Patronat honorowy nad imprezą objęła Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska

7 lutego 2022 r. w Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach odbył się Finał Turnieju Gier Planszowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele. W rozgrywkach wzięli udział zwycięzcy eliminacji, które zostały zorganizowane w pierwszym tygodniu ferii zimowych w poszczególnych Filiach Biblioteki.

Zwycięzcom turnieju dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe w imieniu burmistrz Beaty Szczepankowskiej wręczył sekretarz Rafał Gotowiec. Pozostali uczestnicy również otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia.

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

I MIEJSCE - Julia Majewska,

II MIEJSCE - Natalia Wilga,

III MIEJSCE - Lena Grabowska,

Finaliści: Adam Młynarski, Patrycja Karaszewska i Anna Nachtygal.

Najważniejszym celem tego Turnieju było ćwiczenie wyobraźni i koncentracji młodego człowieka, a także, a może nawet przede wszystkim propagowanie współczesnych gier planszowych jako alternatywy dla komputera, oraz pożytecznego i ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu w gronie rówieśników i rodziny.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie w następnym roku!!!

Fot. Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach

• Choinka szkolna

• W karnawale, w karnawale

Dookoła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra,

Dobry humor każdy ma!

Karnawał to czas zabaw. Nie mogliśmy o tym zapomnieć. Przed pójściem na ferie w naszej szkole 27 stycznia 2022r. dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie z klas 1-3 bawiły się na choince szkolnej. Mimo, że zabawy odbywały się tylko w swoich grupach i oddziałach, atmosfera radości towarzyszyła wszystkim. Nie mogło oczywiście zabraknąć upominków od Mikołaja.