Alan Dąbkowski z OP w obecności p. wychowawczyni Jadwigi Zapadki odebrał gratulacje od p. Krystyny Maluchnik za zajęcie II miejsca w gminnym konkursie plastycznym na temat minionych wakacji. Cieszymy się z sukcesu naszego przedszkolaka.
Gminny konkurs plastyczny
Wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Urząd Miasta i Gminy Chorzele
28 października, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Chorzelach piękna uroczystość wręczenia dyrektorom, wicedyrektorom, dyrektorom społecznym oraz nauczycielom szkół podstawowych i przedszkola z terenu Miasta i Gminy Chorzele - podziękowań i nagród Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele... więcej
Ślubowanie klasy I
#PoznajPolskę
#SzkołaPamięta
28 października odbył się uroczysty Apel Pamięci w obecności Pocztu Sztandarowego p. dyrektor, Ks. proboszcza, nauczycieli i uczniów. Wspomnieliśmy zmarłych księży, katechetów, dyrektorów, nauczycieli, pracowników obsługi szkoły. Jesteśmy pierwszą szkołą w gminie , gdzie wspomnienie takie się odbywa i ma tak uroczysty charakter. Chcemy pamiętać!
Laboratoria Przyszłości
Uczniowie SP w Zarębach na lekcji fizyki zapoznali się pomocami zakupionymi w ramach programu #LaboratoriaPrzyszlosci. Sprawdziliśmy co zawierają walizki z napisem ELEKTRYCZNOŚĆ. Znaleźliśmy w nich zestawy do budowy obwodów elektrycznych mi. żarówki, wyłączniki, przewody, baterie, silniczki, brzęczki, oporniki a także multimetry. Udało nam się zmontować nawet proste obwody. Wszystko to wykorzystamy do nauki o prądzie elektrycznym.
8
Szkoła Pamięta
Kim był Kazimierz Borzymowski? Jego losy poznawała klasa piąta na lekcji historii. W szkole wisi tablica upamiętniające pierwszego po II wojnie światowej kierownika szkoły w Zarębach. Znajdź ją , przeczytaj.
Szkoła Pamięta
Po raz 2. bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki " Szkoła Pamięta" . Już w Dniu Edukacji Narodowej kl. III wraz z wychowawczynią zapaliła znicze na grobach nauczycieli, księży i katechetów. Chcemy pamiętać!
Przygotowaliśmy krótkie relacje z naszych działań na korytarzu szkolnym. Pytamy, kim byli Ci ludzie. Chcemy pamiętać.
Ten tydzień to zakończenie akcji "Znicz". Kolejni uczniowie pod opieką nauczycieli wyruszyli na cmentarz, by poznawać ważne miejsca zbiorowej pamięci. Sprzątamy mogiły, zapalamy światełko pamięci, modlimy się, wspominamy Tych, którzy pracowali na naszym terenie- księży, nauczycieli i pracowników obsługi szkoły, lekarzy, poległych żołnierzy. Są takie mogiły, które zobowiązują. Nasi dziadkowie, nasi rodzice, nauczyciele w szkole wiele mogą nam opowiedzieć. Zapytaj ich.
Również klasa IV wraz z wychowawcą wyruszyła na pobliski cmentarz, aby choć chwilą ciszy i zadumy uczcić pamięć spoczywających tam zmarłych. Pamiętamy.
2Kolejni uczniowie, tym razem z Koła Wolontariatu, porządkowali groby. Samorząd kl.VI zatroszczył się o znicze. Swoją modlitwą zmarłych wsparli też uczniowie kl. VII.
17
W klasie III
Zajrzyjmy do klasy III. A tam jesień w pełni.
"#Poznaj Polskę" - zwiedzamy Warszawę!
25 października 2022r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w wycieczce dofinansowanej przez rządowe przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”. Udział wzięło 43 uczniów. Program wycieczki obejmował zwiedzanie Starówki, Muzeum Historii oraz Centrum Nauki Kopernik w stolicy.
Na Starówce przewodnik oprowadził uczniów po najciekawszych miejscach starej Warszawy. Uczniowie zobaczyli Zamek królewski, posłuchali hejnału warszawskiego i historii z nim związanej. Zrobili pamiątkowe zdjęcie na Placu Zamkowym pod kolumną króla Zygmunta III Wazy. Na samym środku rynku podziwiali pomnik Syrenki, która stała się godłem miasta. Zobaczyli też barbakan, dzwon na ulicy Kanonia, przespacerowali się wzdłuż staromiejskich murów. Z zainteresowaniem wysłuchali historii Małego Powstańca- dzieci, które walczyły o wolność swojego miasta w 1944r.
W muzeum historii Warszawy – uczniowie uczestniczyli w lekcji muzealnej. Spacerując z przewodnikiem po wnętrzach gabinetów, mieli możliwość obejrzenia dzieł sztuki i zbiorów związanych z historią Warszawy. Szukali na otrzymanych kartach wyróżnionych eksponatów oraz ich obszerniejszych opisów umieszczonych na szarych tablicach. Na zakończenie wykonali kartę pamiątkową Warszawy według własnego pomysłu.
W Centrum Nauki Kopernik uczniowie mieli okazję zaspokoić swoją ciekawość oraz naturalną potrzebę poznawania świata, poprzez oglądanie różnego rodzaju eksponatów, udział w doświadczeniach oraz eksperymentach.
To wszystko pozwoliło urozmaicić zajęcia lekcyjne, dzięki czemu nauka nabrała praktycznego wymiaru. Wrażenia oraz wiedza praktyczna z tego wyjazdu jest nieoceniona.
Opiekunowie: p. Krystyna Piórkowska, p. Barbara Milewska, p. Marzena Kaliszewska i p. Agnieszka Chmielińska.
137
Akcja "Znicz"
Akcja "Znicz" - do 27 października można przynosić znicze, które uczniowie zapalą na zapomnianych grobach oraz na mogiłach księży, grobie nieznanego żołnierza, nauczycieli spoczywających na zarębskim cmentarzu. Działanie to wpisuje się w akcję " Szkoła Pamięta". Uczymy pięknej polskiej tradycji obchodzenia w szacunku dnia Wszystkich Świętych. Chcemy pamiętać o Tych, którzy byli przed nami.
"Szkoła pamięta"
Już po raz drugi w naszej szkole zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”. Podobnie jak w ubiegłym roku zachęcamy do realizacji ciekawych pomysłów upamiętnienia ważnych rocznic, wydarzeń i postaci historycznych oraz dzielenia się w mediach społecznościowych informacjami o zrealizowanych przedsięwzięciach z oznaczeniem #SzkołaPamięta. Finał akcji zaplanowaliśmy na piątek, 28 października br. Pokażmy, że pamiętamy!
Konkurs fotograficzny
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Powiatowym konkursie fotograficznym "Moja Mała Ojczyzna". Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie, który dostępny jest pod adresem: https://samorzad.gov.pl/.../powiatowy-konkurs...
Laboratoria Przyszłości
#laboratoriaprzyszlosci
W ramach projektu Laboratoria Przyszłości otrzymaliśmy Drukarkę 3D, która została umieszczona w pracowni informatycznej. Na zajęciach w klasie 7 nauczyciel informatyki zapoznał uczniów z ogólną budową, działaniem, funkcjonalnością oraz zastosowaniem drukarki w praktyce. Udało się z sukcesem wydrukować projekt 3D – śnieżynki. Proces wydruku trwał 3 godziny i 45 minut. Uczniowie z trzech kolejnych klas mogli obserwować drukowanie podczas odbywających się zajęć.
5
"POZNAJ POLSKĘ" - Małopolska
Istnieją takie miejsca, które każdy Polak przynajmniej raz w życiu powinien odwiedzić, by móc poznać prawdziwie dziedzictwo własnego kraju. 19 października wczesnym rankiem z niecierpliwością oczekiwaliśmy na autokar. Nie mogliśmy doczekać się wyjazdu. Podróż do Częstochowy przebiegła nam bardzo szybko. Pierwszym miejscem było zwiedzanie Fabryki Zapałek. Z zainteresowaniem wysłuchaliśmy opowieści przewodnika, obejrzeliśmy film i wystawę. Na koniec kupiliśmy pamiątki. Następnie udaliśmy się na Jasną Górę. Mogliśmy pomodlić się przed Cudownym Obrazem i obejrzeć stacje Drogi Krzyżowej. Wreszcie usatysfakcjonowani i pełni wrażeń powróciliśmy do miejsca zakwaterowania, by wypocząć i zebrać siły na kolejny dzień czekających nas atrakcji.
36"POZNAJ POLSKĘ" - Wyjeżdżamy do Krakowa
Nasze wrażenia po pierwszym dniu:
Na wycieczce jest bardzo fajnie, dużo się dzieje.
Jarek Żabiński
Najbardziej podobała mi się Jasna Góra, były przepiękne widoki, był czas na modlitwę, było ciekawie. Pan pilot był bardzo miły i była fajna atmosfera.
Amelka Nowotczyńska
Najbardziej podobało mi się zwiedzanie zabytkowego Muzeum Zapałek. Opowieść przewodnika była bardzo interesująca. Był czas na modlitwę i zwiedzenie klasztoru. Była bardzo fajna atmosfera, przyjemnie spędziłam tyle godzin jazdy.
Kinga Krajewska
Wycieczka była bardzo interesująca, atmosfera w autobusie było przyjemna i sympatyczna, a najlepszą atrakcją moim zdaniem było zwiedzenie Zabytkowego Muzeum Zapałek. Było ciekawie i z chęcią powtórzyłabym zwiedzanie tego typu zabytków.
Natalia Wilga
Moim zdaniem było najfajniej na Jasnej Górze, bo dużo zwiedzaliśmy I trochę się modliliśmy.
Paweł Niedzwiecki
W pierwszym dniu wycieczki najbardziej podobało mi się zwiedzanie Jasnej Góry, bardzo ciekawe było zwiedzanie klasztoru, mieliśmy chwilę na modlitwę i zobaczyliśmy OO. Paulinów. Oni mieli bardzo ładne białe szaty. Atmosfera była bardzo przyjemna, chociaż było troszkę głośno
Nikola Grabowska
Zobaczyliśmy dzwon kościoła i pomnik Jana Pawła II. Było bardzo fajnie.
Emilka Siemiątkowska
Na wczorajszej wycieczce szkolnej bardzo mi się spodobała Częstochowa. Byliśmy w Kościele i się chwilę pomodliliśmy. Zobaczyliśmy obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Później obeszliśmy plac, a na koniec poszliśmy kupić jakieś pamiątki i pojechaliśmy do hotelu.
Paulina Koziatek
Na naszej szkolnej wycieczce bardzo mi się podobało, jak byliśmy w Kościele i widzieliśmy obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Widzieliśmy zakonnice, dzwon i armaty. Kupiliśmy też pamiątki. Było fajnie.
Faustyna Orzoł
Na wycieczce bardzo podobała mi się Jasna Góra. W głównej Świątyni było przepięknie.
Oliwia Kostrzewa
Na wycieczce bardzo podobała mi się Jasna Góra, a w szczególności pomnik Jana Pawła II. Bardzo zainteresował mnie film z pożaru w Fabryce Zapałek.
Ania Gąsiorowska
Najbardziej na wycieczce podobało mi się Muzeum Zapałek i pomnik Jana Pawła II.
Ola Duch
Najpierw pojechaliśmy do Częstochowy i zwiedziliśmy tam Muzeum Produkcji Zapałek. Potem pojechaliśmy na Jasną Górę. Na koniec przyjechaliśmy do hotelu, zakwaterowaliśmy się i zjedliśmy kolację.
Bartek Niski
Pierwszy dzień wycieczki był bardzo udany. Zwiedziliśmy wspaniałe miejsca pełne historii, jednak najlepsze było odwiedzenie Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie.
Kamila Gleba
Wycieczka jest fajna, miejsca które odwiedziliśmy były ciekawe, pan przewodnik jest miły i zabawny, pokoje są wygodne a jedzenie dobre.
Karol Brzostek
Wycieczka jest super, zwiedziliśmy już Muzeum Fabryki Zapałek. Był tam pan, który opowiedział nam historię tej fabryki. Pan przewodnik jest miły i zabawny. Hotel do którego przejechaliśmy jest fajny, pokoje są wygodne, a jedzenie dobre.
Konrad Moszczyński
3"Poznaj Polskę" - Kraków
Jesteśmy w mieście Kraka. Królewskie miasto przywitało nas serdecznie mnogością zabytków, niezwykłym klimatem, który poczuliśmy podziwiając panoramę miasta. Spacerując wzdłuż Bulwarów Wiślanych ruszyliśmy zwiedzić siedzibę polskich królów na Wawel. Tu zeszliśmy do podziemi, gdzie w kryptach spoczywają Królowie Polski. Odwiedziliśmy grób Pary Prezydenckiej. Następnie udaliśmy do Smoczej Jamy, gdzie według legendy zamieszkiwał smok. Przypomnieliśmy sobie legendę o wawelskim smoku. Rynek Główny zaprezentował nam perłę renesansu polskiego – Sukiennice, w których mieszą się liczne kramy z różnorodnymi pamiątkami, dziełami rzemiosła artystycznego i biżuterią. Niedługo potem odwiedziliśmy kościół Mariacki, wewnątrz którego znajduje się XV- wieczny drewniany ołtarz wykonany przez słynnego rzeźbiarza Wita Stwosza. Oprócz tego ujrzeliśmy jeszcze Ratusz, Bramę Floriańską, Barbakan, pomnik Adama Mickiewicza, najstarszy budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego - a może ktoś z nas będzie tu zdobywał wiedzę?!. Spacerując uliczkami Krakowa, w tym słynną Franciszkańską, przy której znajduje się Okno Papieskie, klimatycznie zwieńczył naszą wycieczkę do siedziby polskich królów. Zmęczeni udaliśmy się na wyczekiwany posiłek w McDonaldzie i spacer po Kazimierzu. I tak nasz drugi dzień dobiegł końca. Pożegnaliśmy gromkimi brawami nasza Panią Przewodnik, która w ciekawy sposób przybliżyła nam historię naszej dawnej stolicy. Jesteśmy przekonani, ze przekazana nam wiedza na długo zostanie w naszej pamięci.
Zrobiliśmy 12 392 kroki. Prawda, że dużo? Ale daliśmy radę. Brawa dla Nas.
35Chcąc na zawsze zachować wspomnienie tego wspaniałego miasta zadbaliśmy o zdobycie pamiątek z nim związanych.
Ciekawostka.
Współwłaścicielem hotelu Na Wierzynka był aktor Kazimierz Kaczor. Gośćmi hotelowymi było wielu artystów m.in. Edyta Górniak.
Pożegnaliśmy się z miejscem swojego pobytu.
3 dzień wyczieczki
Kopalnia Soli Wieliczka. Skarbem kopalni jest sól nazywana białym złotem. Poszukiwaczami byli nieustraszeni Wieliccy Górnicy.
Poznaliśmy dzieje kopalni od czasów legendarnych do chwil nam współczesnych. Zwiedziliśmy solny labirynt podziemnych korytarzy, które były pełne niezapomnianych opowieści. Podziwialiśmy niespotykane na powierzchni krajobrazy: solankowe jeziora, podziemne Komnaty, w tym niepowtarzalna Kaplicę św. Kingi. Widzieliśmy dawne narzędzia i maszyny górnicze oraz dawne metody wydobycia i transportu soli.
14Żupa to inaczej kopalnia. Zwiedziliśmy Podziemne Muzeum Żup Krakowskich. Widoki były niezapomniane.
1Kopalnię Soli Wieliczka odwiedzały sławne postaci m. in. Mikołaj Kopernik, Karol Wojtyła, Józef Piłsudski i inni. Na pamiątkę tych wizyt możemy podziwiać ich w rzeźbach solnych.
Wycieczka dobiegła końca. Żegnamy Małopolskę. Wracamy nieco zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.
Do zobaczenia
Nasze wrażenia z wycieczki:
Najbardziej podobała mi się Kopalnia. Dowiedziałam się bardzo dużo fajnych informacji.
Marysia Banul
Wstaliśmy dziś o 7.00, bo już o 7:10 było śniadanie. Spakowaliśmy się po śniadaniu i o 8:10 wyjechaliśmy do Kopalni Soli. Schodzenie niektórym sprawiło duży trud, ponieważ musieliśmy zejść 378 schodków, żeby pozwiedzać kopalnię. Oglądaliśmy tam różne eksponaty i wysłuchaliśmy kilka ciekawostek. Po 3-4 godzinach wróciliśmy na powierzchnię. Odwiedziliśmy sklepik z pamiątkami i ruszyliśmy w drogę.
Konrad Moszczyński
Rano wyjechaliśmy do jednej z większych kopalni soli w Polsce. W kopalni było bardzo ciekawie. Spróbowaliśmy soli kamiennej, dowiedzieliśmy się, w jaki sposób wydobywano sól w dawnych czasach, widzieliśmy również kilka pięknych kaplic i rzeźb wykonanych z soli kamiennej, słone jezioro pod ziemią, a także usłyszeliśmy legendę o Św. Kindze i legendę o skrzatach. Na zakończenie poszliśmy kupić pamiątki.
Karol Brzostek
Dzisiaj czyli 3 dnia wycieczki pojechaliśmy do kopalni soli w Wieliczce. Nasze zwiedzanie zaczęliśmy od pokonania 60 m w dół czyli 380 schodków , głębokość przerażała, ale wszyscy doszliśmy na dół. Nasza pani przewodnik po kolei przedstawiała nam historię odkrycia kopalni jak i historię prac wykonywanych w kopalni. Na ścianach i i suficie mogliśmy dostrzec sól, która była wszędzie ! Poznawaliśmy tradycje kopalni, byliśmy w kaplicach, w których górnicy modlili się po każdym wejściu do kopalni . Zostało nam już tylko muzeum , każdy już tylko siadał kiedy był czas, bolały nas nogi. Kiedy po wyjściu z muzeum zobaczyliśmy windę, każdy się ucieszył. Po kilku sekundach byliśmy już u góry.
Według mnie odwiedzenie kopalni było bardzo fajne, dowiedzieliśmy się paru ciekawostek o tradycjach panujących tam kilkaset lat temu. Warto było pojechać na wycieczkę!
Daniel Moszczynski
19 października wyjechaliśmy w trzydniową podróż po niesamowicie pięknych miejscach posiadających bogatą historię. Jako pierwsza odwiedzona została przez nas Częstochowa. Odwiedziliśmy Muzeum Produkcji Zapałek, które stosunkowo niedawno było jeszcze wykorzystywane. Poznaliśmy tam historię fabryki, a na końcu mogliśmy kupić pamiątkowe opakowanie zapałek. Kiedy dzień się już kończył wyruszyliśmy do hotelu ,,Na Wierzynka". To bardzo ładne miejsce godne polecenia. Następnego dnia wyruszyliśmy do Krakowa, a dziś czyli dnia ostatniego spacerowaliśmy w kopalni soli w Wieliczce. Podsumowując wycieczka była naprawdę świetna, wspomnienia z niej pozostaną z nami na długo.
Kamila Gleba
Dzisiaj zwiedzaliśmy kopalnię soli. Pani przewodnik oprowadzała nas i starała nam się dobrze przekazać informacje. Trochę bolały nas nogi. Kupiliśmy pamiątki i wróciliśmy do autokaru.
Paulina Koziatek
#POZNAJ POLSKĘ - uczestniczymy w programie ministerialnym.
Wniosek na 2 wycieczki po Polsce dla naszej szkoły, złożony przez p. Dyrektor, zdobył akceptację Ministerstwa Edukacji i Nauki. I tak uczniowie kl. 5-8 przez 3 dni będą zwiedzać Małopolskę: Jasną Górę w Częstochowie, Wadowice, Kraków, kopalnię soli w Wieliczce. Przed nimi 1100 km i zwiedzanie z przewodnikiem. Potem nocleg w hotelu, śniadania i obiadokolacje oraz czas na integrację. Wyruszyli poranną porą. 19-20-21 października będą w drodze. Opiekę sprawują nauczyciele: p. Ewa Muras, p. Maciej Bojarski, p. Justyna Kacprzak i p. Marianna Kobus. Życzymy bezpiecznej drogi i ciekawych przeżyć.
Zachęcamy do udziału w akcji "Talenciaki"
Kurs e-learningowy
Świętujemy DEN
"Tak wiele już powiedziano o Dniu Edukacji Narodowej, o szkole, o pracy nauczyciela. Dziś w dobie Internetu nauczycielem może się czuć niemal każdy. Ale czy nim jest naprawdę? Nauczyciel to zwłaszcza ten, o kim nawet po latach możemy powiedzieć: "To dzięki Panu, to dzięki Pani ja dziś jestem inną osobą, lepszym człowiekiem." Nauczyciel, to ten , kto nie idzie przed nami czy za nami, ale kroczy obok nas. (...) Życzę Państwu nie tylko zdrowia i sił, które są konieczne, by podołać zadaniom i kolejnym obowiązkom , ale przede wszystkim przekonania, że wykonujecie wyjątkową, ważną pracę, której efekty czasami są widoczne dopiero po wielu latach".
Do tego dnia przygotowywano się sumiennie. Piosenki, tańce, wiersze, życzenia, Poczet Sztandarowy, niespodzianki w klasie i na szkolnym korytarzu. Pomagali nam rodzice i wtajemniczeni nauczyciele, którym bardzo dziękujemy. Ale warto było.
23Piękne podziękowanie i bukiety kwiatów przygotowała Rada Rodziców. Motywujące słowa do p. Dyrektor i pedagogów skierowała p. Martyna Niksa, z-ca przewodniczącej RR.
Ten dzień jest okazją, by wyróżnić nauczycieli za całoroczną działalność: wyniki dydaktyczne i wychowawcze, osiągnięcia sportowe, przedmiotowe i artystyczne, konkursy, przygotowane piękne uroczystości szkolne, opiekę nad uczniami, organizację wyjazdów i wycieczek, działalność wolontariacką, współpracę z rodzicami, zaangażowanie w wypełnianie codziennych obowiązków i dbałość o bezpieczeństwo. Nagrody otrzymali nauczyciele: Maciej Bojarski, Marta Burlińska, Agnieszka Chmielińska, Justyna Kacprzak, Marzena Kaliszewska, Marianna Kobus, Mariola Kopczyńska, Mirosław Kruszewski, Barbara Milewska, Ewa Muras, Ewa Orzoł, Krystyna Piórkowska, Wiesława Piórkowska, Ks. Zbigniew Pruszyński, Marzena Szyjka, Jadwiga Zapadka, Barbara Ziemek, Alina Zyra, Wiesław Zyra, Natalia Wysocka.
Nagrody wręczały: p. dyrektor Krystyna Maluchnik, P. Wanda Jastrzębska- radna gminy Chorzele, P. Bożena Kopczyńska- wicedyrektor, p. Mariola Kopczyńska- zastępca społeczny dyrektora.
14Nagrody Dyrektora Szkoły oraz podziękowania otrzymali pracownicy obsługi szkoły i administracji. "Szkoła to wyjątkowe miejsce pracy. Jesteście wsparciem dla nauczycieli i rodziców. Dobrze, że to rozumiecie".
Szczególne podziękowanie i nagrodę z rąk p. Dyrektor otrzymała p. Bożena Kopczyńska za wieloletnią pracę na stanowisku Wicedyrektora Szkoły, dbałość o dobre imię naszej szkoły i troskę o wychowanie i nauczanie najmłodszych uczniów. Dobra współpraca to dobra szkoła.
Podziękowaniem Dyrektora Szkoły zostały uhonorowane p. Wanda Jastrzębska i p. Alina Wiśniewska - emerytowane nauczycielki języka polskiego, mili nasi goście. Podziękowanie i życzenia zdrowia oraz sukcesów zawodowych otrzymały p. Hanna Michalak i p. Anna Rosińska.
Podziękowania dla Dyrekcji od Rady Pedagogicznej: "Dziękujemy za uśmiech, wspieranie nas w codziennej pracy, cieple słowa i spokój."
Poczet Sztandarowy szkoły w pogotowiu: Iza Rosa, Oliwier Rutkowski, Ola Duch, Kamila Gleba, Kuba Kałędek, Oliwia Orłowska ( kl.8a, 8b).
A za kulisami pracuje nieustannie nasza uczniowska obsługa techniczna- Radek Kacprzyk i Sebastian Banul z kl. 8a. Pierwsi zaczynają przygotowania i ostatni schodzą z sali. Wszystko musi działać!
Świętujemy DEN
Śpiewamy z dedykacją dla nauczycieli i pracowników szkoły. Nie zabrakło tradycyjnego 100 lat.
Rytmicznie, muzycznie...
Przygotowaliśmy energetyczny taniec, oddech wakacji...
Archiwum Aktualności