• Indywidualne biegi przełajowe - powiatu Przsnysz

• MAMY DWA AWANSE DO ETAPU MIĘDZYPOWIATOWEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. BRAWO

27.09.2023 stadion miejski w Chorzelach był areną zmagań sportowych w indywidualnych biegach przełajowych powiatu Przasnysz. Naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów klas IV-VIII. Awans do następnego etapu w Ostrołęce wybiegały: Amelia Gostkowska (kl.6) oraz Liwia Kostrzewa (kl.4). GRATULACJE.

Dziękujemy pozostałym uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły. Nauczyciel wychowania fizycznego Mirek Kruszewski.

• SZKOŁA PEŁNA AKTYWNOŚCI

• Uczniowie klas 4-6 z naszej Szkoły i SP 2 Chorzele wzięli udział w inicjatywie sportowej SZKOŁA PEŁNA AKTYWNOŚCI.

Wyjazd ten to nagroda dla naszych sportowców z największymi osiągnięciami i sukcesami sportowymi na szczeblu gminy i powiatu oraz zaangażowaniem podczas zajęć wychowania fizycznego. Zabawy sportowe w konkurencjach szybkościowych, celnościowych i sprawnościowych odbyły się 26.09.2023 w Olsztynie. Na uczestników zmagań oprócz wielu atrakcji i przygód czekały też pamiątki sportowe. UCZNIOWIE BYLI ZACHWYCENI. Udział i zabawę sportową obrazują zdjęcia. Dziękuję Pani Dyrektor Krystynie Maluchnik za zangażowanie i okazaną pomoc w przygotowaniach umożliwiających wyjazd.

Opiekun i nauczyciel wychowania fizycznego Mirek Kruszewski.