• Gminne mistrzostwa w piłce nożnej

• 23 września 2018 roku na boisku Orlik w Chorzelach rozegrano gminne mistrzostwa w piłce nożnej szkół podstawowych. Organizatorami zawodów byli: pani Iwona Rogowska – pełnomocnik gminy ds. sportu szkolnego i pan Andrzej Danielski – kierownik hali sportowej. Zawody rozegrano w kategorii dziewcząt i chłopców w dwóch przedziałach wiekowych. Pierwszy obejmował klasę VI i młodszych, zaś drugi klasy VII, VIII i III gimnazjum.Z naszej szkoły udział wzięły jedynie dziewczęta w obydwu grupach wiekowych. Nieco lepiej spisały się starsze dziewczęta, które zajmując drugie miejsce uzyskały awans do zawodów powiatowych. Młodsze dziewczęta, mimo, że straciły tylko jedną bramkę zajęły czwarte miejsce, gdyż na tyle wystarczyły trzy remisy.Wyniki grupy młodszejSP Zaręby – SP 1 Chorzele 0 : 1SP Zaręby – SP Duczymin 0 : 0SP Zaręby – SP Poścień 0 : 0SP Zaręby – SP 2 Chorzele 0 : 0Klasyfikacja szkółIV miejsce – SP Zaręby. Skład naszej drużyny: Wioleta Szewczyk (kapitan zespołu), Daria Szlaga (bramkarka), Agata Siemiątkowska, Jadwiga Żabińska, Izabela Żabińska, Alicja Majewska, Julia Gostkowska, Julia Draba.Wyniki grupy starszejSP Zaręby – SP 1 Chorzele 0 : 0SP Zaręby – SP Duczymin 2 : 1SP Zaręby – SP Poścień 0 : 1SP Zaręby – SP 2 Chorzele 1 : 0Klasyfikacja szkółII miejsce – SP Zaręby – awans do zawodów powiatowych. Skład naszej drużyny: Aleksandra Zbrzeźniak (kapitan zespołu), Magdalena Gąsiorowska (bramkarka), Iwona Mrówka, Paulina Tabaka, Natalia Szlaga, Edyta Orzoł, Klaudia Sędrowska, Zuzanna Rosa, Oliwia Zyśk.Opiekunem drużyn był Wiesław Zyra.