• Informacja

• Za naszą wschodnią granicą trwa koszmar wojny! Co możemy zrobić? Nie być obojętnymi! Pomagajmy , jak tylko możemy!

Od poniedziałku zbieramy datki pieniężne na pomoc dla ludności . Liczymy na każde ofiarne serce. Ukraina Walczy!!!

• W karnawale ...

• Tłusty czwartek- ostatni czwartek karnawału, w którym urządza się zabawy i częstuje się innych pysznymi pączkami. O takim poczęstunku nie zapomnieli uczniowie z klasy 7a, pomyśleli nie tylko o sobie, ale i o innych. Duże brawa i podziękowania dla nich. Nasza kuchnia szkolna, mimo że już po czwartku, nadal nas rozpieszcza takimi łakociami. Dziękujemy!

• Walentynki

• Poniedziałek po feriach, upłynął w klasach najmłodszych w atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego. Nazwa tego popularnego święta pochodzi od imienia Świętego Walentego, który właśnie 14 lutego obchodzi swoje imieniny. W kręgach kultury Zachodu ten dzień uznawany jest za święto zakochanych oraz dzień przyjaźni.

Uczniowie klasy pierwszej przekazywali sobie Walentynki przygotowane wcześniej w domu. Od wychowawczyni otrzymali czerwone serduszka. Natomiast rodzice sprawili walentynkową niespodziankę uczniom całej klasy i nauczycielom uczącym. Z tej okazji przekazali przepiękne kartki walentynkowe.

Klasa druga skupiła się podczas zajęć na przyjaźni, koleżeńskości. Zorganizowane konkurencje sportowe, zabawy, wręczanie wykonanych kartek, serduszek, słodyczy i walentynkowych zakładek do książki miało na celu okazanie sobie wzajemnej życzliwości i przyjaźni.

"Czas walentynkowy" był dla uczniów czasem pełnym uśmiechu, ciepłych słów i gestów przyjaźni.